Remarketingas

Oficialus tinklapis

http://www.remarketingas.lt

Kas yra Remarketingas?

Ar žinojote, kad daugiau nei 90% lankytojų palieka internetinę svetainę neatlikę joje jokių veiksmų (neprisiregistravę naujienlaiškiui, neįsigiję prekių/paslaugų, nepaskambinę nurodytu telefonu ir pan.). Šansai, kad lankytojas sugrįš ten pat dar kartą – labai maži. Tad kaip susigrąžinti potencialius klientus?
REMARKETINGAS GALI PADĖTI SUSIGRĄŽINTI LANKYTOJUS!

Remarketingas (dar vadinamas retargetingu) – tai paslauga/procesas, kuris leidžia surasti buvusius Jūsų internetinės svetainės lankytojus ir paskatina juos įsigyti Jūsų prekes ar paslaugas. Tai galimybė prarastus lankytojus paversti pirkėjais.

Auditorijų formavimas

 • apsilankę svetainėje;
 • apsilankę puslapyje;
 • užpildę formą;
 • kombinuotos auditorijos.

Kaip veikia remarketingas?

Supaprastina Remarketingo schema

1 Etapas

 1. Į Jūsų svetainę patenka tikslinių vartotojų srautas.
 2. Kiekvieną iš vartotojų specialus Google AdWords kodas „pažymi“ nustatydamas vartotojui slapuką, kuriame kaupiama tik vartotojo naudojamos naršyklės informacija, bet ne asmeniniai vartotojo duomenys.

2 Etapas

 1. Vartotojas su slapuku užeina į populiarią interneto svetainę, kurioje yra įterptas Google AdSence reklamos rodymo kodas.
 2. AdSence tinklas yra Google AdWords dalis, todėl ši sistema gali nuskaityti vartotojo kompiuteryje išsaugotą AdWords sistemos slapuką ir jo informaciją.
 3. Nuskaičius slapuką, AdWords sistema į AdSence reklamos plotą ištransliuoja Jūsų norimą reklamą.
 4. Vartotojas, neseniai lankęsis Jūsų svetainėje ir pamatęs Jūsų svetainės, paslaugos, produkto reklamą, į ją atkreips dėmesį, kadangi su produktu yra susipažinęs anksčiau.
 5. Reklamos efektyvumas vartotojui, kuris jau susipažinęs su Jūsų paslaugomis ar prekėmis, yra žymiai didesnis nei vartotojui, kuris tą reklamą mato pirmą kartą.
Klientų atsiliepimai:
Paslaugomis ir
pasiektais rezultatais
jau naudojasi:

SEOtyrimai.lt © 2008 – 2020. Seohelis.lt | Laisvės al. 59, Kaunas, Lietuva | +370 675 00 227 | info@seo.lt | sitemap