Kas yra Remarketingas?

Kas yra Remarketingas?

Ar žinojote, kad daugiau nei 90% interneto svetainės lankytojų palieka svetainę, neatlikę joje jokių veiksmų (neprisiregistravę naujienlaiškiui, neįsigiję prekių/paslaugų, nepasiteiravę apie prekes/paslaugas, nepaskambinę nurodytais telefonais ir t.t.). Didelė tikimybė, kad lankytojai antrą kartą nesugrįš. Kaip susigrąžinti potencialius klientus ir paskatinti svetainėje atlikti veiksmus (didinti konversijas)?

REMARKETINGAS GALI JUMS PADĖTI SUSIGRĄŽINTI “PABĖGUSIUS” LANKYTOJUS!

“Remarketingas” (dar vadinamas “retargetingas”) tai paslauga-procesas, kuris leidžia surasti buvusius Jūsų interneto svetainės lankytojus visame internete ir jiems parodyti susijusią reklamą, kuri šiuos lankytojus sugrąžintų atgal į Jūsų svetainę ir sugrįžusį lankytoją paskatintų užsakyti Jūsų įmonės teikiamas paslaugas ar pirkti Jūsų įmonės siūlomas prekes internetu.

"Remarketingas" - buvusių svetainės lankytojų pavertimas klientais/pirkėjais.

Dauguma reklamos internete tinklų šį technologinį metodą turi įsidiegusios, taigi, tai nėra stebuklas ar naujovė interneto marketingo srityje. Tačiau vos daugiau nei 5% visų interneto svetainių savininkų, kurie investuoja į reklamą internete, šį metodą naudoja.

Tai tiesiog neįkainojama galimybė, būti tarp tos mažumos įmonių, kurios naudojasi puikia galimybe susigrąžinti prarastus lankytojus ir juos paversti pirkėjais!

Pasiruošusių pirkti klientų susigrąžinimas į Jūsų svetainę, po to kai ją jie paliko, turėtų būti pagrindinis Jūsų interneto rinkodaros strategijos tikslas, vedantis lankytojų konversijos į Jūsų paslaugų/prekių pirkėjus link .

Toliau skaitykite Kaip veikia remarketingas?

Susiję straipsniai

Klientų atsiliepimai:
Paslaugomis ir
pasiektais rezultatais
jau naudojasi:

SEOtyrimai.lt © 2008 – 2020. Seohelis.lt | Laisvės al. 59, Kaunas, Lietuva | +370 675 00 227 | info@seo.lt | sitemap