Remarketingo nauda

Kokia remarketingo nauda Jūsų verslui?

Nauda Paaiškinimas
1. Kontaktų užmezgimas su potencialiais klientais Iki šiol populiariausias būdas tai padaryti buvo naujienlaiškio prenumerata. Tačiau Remarketingo pagalba tai padaryti galite ir kitu būdu. Užmegsite kontaktus su “pabėgusiais” lankytojais ir susigrąžinsite juos.
2. Įmonės paslaugų/prekių populiarinimas Naudojantis Remarketingo paslauga, vartotojas po apsilankymo Jūsų svetainėje pamato Jūsų įmonės reklamą kitose populiariose interneto svetainėse, pvz. lrytas.lt, tv3.lt, balsas.lt ir kitose svetainėse.
3. Prekių/paslaugų žinomumo skatinimas tarp vartotojų Vartotojas, matydamas Jūsų įmonės reklamą skirtingose interneto svetainėse ir spręsdamas, kurią paslaugas teikiančią kompaniją pasirinkti, tikėtina, kad pasirinks Jūsų vien dėl to, kad Jūs jiems būsite matomi ne vieną karta ir ne tik Google paieškoje, bet ir skirtingose interneto svetainėse.
4. Prekių/paslaugų konversijos augimas 6-8 kartus pamatęs to pačio produkto ar paslaugos reklamą, vartotojas linkęs jį įsigyti, jei jam jo reikia, 80% labiau, nei tokios reklamos nematęs.
5. Netapsite įkyriais savo klientams Naudojantis Remarketingo paslauga, vartotojų nereikia prašyti kontaktinių duomenų, tereikia juos paskatinti apsilankyti Jūsų svetainėje bent vieną kartą.
6. Tiksliai įgyvendinta strategija Parodyta reklama yra tikslinga, pasiekianti tik potencialius Jūsų būsimus klientus. *

*Pavyzdinė reklaminės kampanijos statistika

Pavyzdinės kampanijos nagrinėjimas

Iš pavyzdžio matoma, kad vartotojai buvo pasiekiami per įvairias interneto svetaines ir parodžius reklamą ant jų buvo spaudžiama 100%. Rodomų banerių tikslas buvo prekės ženklo žinomumo didinimas. Taigi, pats paspaudimas šiuo atveju nelabai rūpėjo, kadangi patys baneriai iš principo nesprendė vartotojų problemų. Kaip matote pagal statistiką, parodymų įvairiose svetainėse per paskutines 30 dienų buvo virš pusės milijono, o tokios reklaminės kampanijos kaina AdWords sistemoje siekė vos 249,01 Lt.

Kampanijos rezultatai

Pradėjus šią kampaniją 2011 m. rugpjūčio viduryje per tris mėnesius gavome virš 50 užklausų dėl paslaugų. Tokį skaičių užklausų geriausiu atveju gaudavome per metus.

 

Klientų atsiliepimai:
Paslaugomis ir
pasiektais rezultatais
jau naudojasi:

SEOtyrimai.lt © 2008 – 2020. Seohelis.lt | Laisvės al. 59, Kaunas, Lietuva | +370 675 00 227 | info@seo.lt | sitemap